زیما مال

زیما مال

زیما مال

کد مطلب : ۰۲۱۰۱۷۰۱

خرید مغازه در زیما مال ، اجاره مغازه در زیما مال

زیما مال یک مجتمع تجاری بزرگ در قلب بازار غرب تهران واقع در خیابان ستارخان و در فلکه اول صادقیه می باشد. خیابان ستارخان از ابتدای فلکه دوم صادقیه تا خیابان خسرو به عنوان یک بازار بزرگ برای ساکنین غرب و شمال غرب تهران بشمار می آید.

زیما مال در قلب این محله قرار گرفته و این محله یکی از بهترین مکان های تجاری حساب می شود که مشتریان زیادی برای خرید به آن مراجعه می کنند.

درباره زیما مال

پروژه‌ی فرهنگی، تفریحی، تجاری زیما در زمینی ۳بر، با موقعیت بی‌نظیر، در ضلع شمال غرب فلکه‌ی اول صادقیه با ۸۰ درصد برِ میدان و ۳۵۰۰۰ متر بنا در ۱۸ طبقه در قلبِ منطقه‌ی ۲ و ۵ تهران (صادقیه / ستارخان) به عنوان مهم‌ترین پروژه‌ی تجاری برند در غرب تهران، می‌باشد.

مجتمع تجاری چند منظوره‌ی زیما مال با ۳۰۰ واحد تجاری، از ۱۰ تا ۵۰۰ متری، با تنوع مشاغل و اصناف با حضور برندهای معتبر داخل کشور ایران و سایر کشورهای جهان، به زودی و به فضل خداوند، منشأ اثری نیک و رونق کسب‌وکاری و تجاری پروژه خواهد شد.

زیما مال با ۸ طبقه پارکینگ در ۱۴۰۰۰ مترمربع و بورس طلا و جواهر در ۲ طبقه‌ی اختصاصی، ۱۶ رستوران برند، مجموعه‌ی فودکورت و کافی‌شاپ‌ها، مجموعه‌ی تفریحی، فرهنگی، سالن‌های حرفه‌ای سینما، شهربازی، فضاهای سبز اختصاصی VIP، رستوران‌های رو باز در بام، در محیطی زیبا و دلنشین، شروع به راه‌اندازی و ساخت پروژه‌ی زیما مال نموده و امید دارد تا به یاری خداوند در آینده‌ای نزدیک میزبانِ شما بزرگواران خواهد بود.

طبقات صرافی‌ها و بورس طلا و جواهر

تمامی ۳۰۰ واحد تجاری با مساحت تقریبی از ۱۰ تا ۱۵۰ متر مربع در طبقات ۱+ تا ۴+  می‌باشند. همچنین در طبقات ۱- تا ۲- صرافی‌ها و بورس طلا و جواهر به صورت اختصاصی  هستند.

جانمایی مغازه‌های صرافی و طلا و جواهر در این دو طبقه با امنیت بسیار بالا (امن‌ترین طبقات مجتمع)، در نظر گرفته شده است. این طبقات از شیشه‌های ضدگلوله، دیوارهای مسلح بتنی جداکننده و همچنین از استقرار پلیس امنیت به صورت تمام وقت در مجموعه برخوردارست.

ارتباط این دو طبقه‌ی‌ ویژه با تمامی طبقات دیگرِ مجتمع، توسط ۶ دستگاه آسانسور و پله برقی، صورت می‌پذیرد.

خرید مغازه در زیما مال ، اجاره مغازه در زیما مال

اگر چند منطقه‌ی تهران را از نظر امکانات رفاهی بخواهیم نام ببریم، قطعاً صادقیه یکی از آن‌هاست. مخصوصاً در فلکه‌ی دوم صادقیه که تعداد بسیار زیادی مجتمع تجاری، تفریحی و آموزشی قرار دارند. مهم‌ترین این مراکز، مرکز خرید گلدیس، واقع در فلکه‌ی دوم صادقیه و ابتدای خیابان ستارخان است که در نزدیکی آن مراکز خریدی همچون افق، تهرانی و سامان قرار دارند. همچنین بازار سنتی ستارخان در بزرگراه یادگار امام، از دیگر مرکز خریدهای شاخصِ این ناحیه به شمار می‌آید. پارک‌های استقلال، شهروند، کاج و صبا برای اهالی منطقه ایجاد شده‌اند. بیمارستان تخصصی پیامبران هم در غرب صادقیه واقع شده است.

مراکز خرید زیادی در صادقیه و محله‌های مجاور سبب شده است امکانات مورد نیاز شهروندان در سریع‌ترین زمان ممکن برایشان در دسترس باشد. مرکز خرید گلدیس و پاسارگاد، از معروف‌ترین مراکز خرید در این محله و مراکز خرید تیراژه و کوروش نیز از معروف‌ترین مراکز خرید محله‌های مجاور، به حساب می‌آیند.

سایت مشارکت در ساخت آی شهر : ishahr.com

سایت صنعت ساختمان آی شهر : Ishahr.org

سایت مدیر ساختمان آی شهر : Ishahr.NET

وبلاگ

 

پست قبلی

مرکز خرید آرن

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم