درباره ما

سایت املاک آی شهر

سایت املاک آی شهر از سال ۱۳۸۹ شروع به فعالیت نموده که یکی از سایت های زیر مجموعه شهر اینترنتی آی شهر می باشد.

محدوده فعالیت سایت املاک آی شهر در مناطق ۱ ، ۲ و ۵ تهران می باشد. که در منطقه ۵ بصورت حرفه ای تر فعالیت می نماید. در ضمن مناطق مختلف تهران و شهرستان های اطراف و استان مازندران می توانند آگهی املاک خود را در سایت املاک آی شهر ثبت نمایند. ان شا الله در آینده محدوده خود را گسترش خواهیم داد.

سابقه کادر سایت املاک آی شهر (مرتبط با املاک) بیش از ۱۰ سال بوده و مهارت کسب شده در این زمینه هم بصورت علمی و هم بصورت تجربی در تمام زمینه های املاک ( پیمان مدیریت ساخت املاک ، کارشناسی املاک ، مسائل حقوقی املاک ، بازاریابی املاک و مسائل فنی ساختمان ) می باشد .

 

فایل های موجود در سایت املاک آی شهر

فایل های ثبت شده در سایت املاک آی شهر پس گذشتن از فیلتر های فنی ساختمان و کارشناسی قیمت در سایت ثبت می گردد و سعی شده فایل های تکراری در آن گنجانده نشود. در سایت های مشابه با اضافه کردن روزانه صد ها فایل که بعضا تکراری هم می باشد وقت شما را در جستجوی املاک می گیرید . سایت املاک آی شهر با محدود کردن فایل های ورودی این کار را برای شما انجام می دهد. اطلاعات املاک موجود در سایت از مالکین گرفته شده و صحت آن به عهده املاک آی شهر نمی باشد.

 

کارشناسی ملک شما بدون مراجعه حضوری

شما می توانید ملک خود را در سایت املاک آی شهر به راحتی کارشناسی نماید. به اینصورت که املاک مشابه ملک خود را در سایت جستجو نموده و قیمت کارشناسی که در بعضی از فایل ها موجود می باشد می توانید ملاحظه نمایید . از تاریخ بیستم دی ماه ۹۴ تمای فایل ها قیمت کارشناسی دارند. البته قیمت کارشناسی متناسب با اطلاعاتی که در اختیار کارشناسان قرار گرفته می باشد و درصد کمی ممکن است خطا داشته باشد.
09122170823
کلیه حقوق مادی و مهنوی برای وب سایت املاک آی شهر محفوظ می باشد. طراح سایت: گروه طراحی آی شهر